DoTech (3)

+370 602 66848

Inžineriniai Tinklai

Darbų pradžia už 1 sav.

Sužinoti galutinę kainą:

Gavus užklausą susisieksime per 24 val.

Lauko Vandentiekio Tinklų Montavimas

12+ Metų Patirtis

PASLAUGOS: Atliekame visus lauko vandentiekio tinklų montavimo darbus įskaitant:

  • Privačių ir komercinių pastatų prijungimą prie miesto centralizuotų tinklų;
  • Privačių ir komercinių pastatų vietinio vandentiekio tinklų montavimą, įrengimą ir konsultavimą jų įrengimo klausimais;
  •  Kvartalo vandentiekio tinklų įrengimą.

Vandentiekio Pravedimo Kaina nuo 12 eur/m

Įskaičiuota: darbai ir medžiagos

Inžinerinių Tinklų Įrengimas

Lietaus Kanalizacija

12+ Metų Patirtis

AKTUALUMAS: Kiekvienais metais nuo gyvenamojo namo stogo nuteka maždaug 50 – 100m 3  lietaus ir tirpstančio sniego. Bėgant laikui dėl susikaupusios drėgmės gali rimtai pažeisti namo infrastruktūrai. Taip pat tai gali turėti įtakos ir aplinkai – gali atsirasti smegduobių jūsų kieme. Kad apsaugotumėte namo pamatus bei aplinką – būtinas lietaus kanalizacijos įrengimas. Lietaus kanalizacija nereikalauja daug priežiūros, jeigu lietaus vandens įvadas į kanalizaciją esantis prie namo (lietvamzdžių galai) yra įrengti su apsauginiais tinkleliais, tokiu atveju, lietaus kanalizacija nereikalauja jokios priežiūros.

ĮRENGIMAS: Lietaus kanalizacija gali būti įrengta skirtingomis atšakomis ir nuvesta į skirtingus taškus, tai priklauso nuo gyvenamosios vietos padėties ir kliento poreikių. Dažniausiai lietaus kanalizacijos įrengimas nuvedamas į centrinę lietaus kanalizacijos sistemą. Tačiau jeigu yra galimybė ji gali būti nuvesta ir į artimiausius vandens telkinius (upes, upelius ar kitus vandens telkinius).

Lietaus Sistemos Įrengimo Kaina nuo 15 eur/m

Įskaičiuota: darbai ir medžiagos

Inžinerinių Tinklų Įrengimas

Drenažo Sistemos

12+ Metų Patirtis

ĮRENGIMAS: Drenažo sistemos įrengimas labai svarbus etapas teritorijos planavime. Teisingai įrengta drenažinė sistema apsaugos teritoriją nuo stovinčių balų, o požeminę namo dalį nuo perteklinės drėgmės. Drenažas įrengiamas įvertinus gruntinio vandens lygį ir grunto pralaidumą. Drenažo sistemas montuojame prieš namo statybas ir jau įrengtuose sklypuose.

Drenažo Sistemos Įrengimo Kaina nuo 17 eur/m

Įskaičiuota: darbai ir medžiagos

Inžinerinių Tinklų Įrengimas