DoTech (3)

+370 602 66848

Garantuotas Tvirtumas

Nuotekų Talpų Savybės

Specialiai suprojektuoto korpuso konstrukcija užtikrina riebalų gaudyklės atsparumą vandens apkrovoms ir aukštesnei temperatūrai. Įrenginių korpusai yra gaminami iš polietileno rotacinio liejimo metodu. Polietileno korpusas yra atsparus korozijai ir cheminėms medžiagoms, o tai garantuoja ilgą tarnavimo laiką. Specialiai suprojektuoto korpuso konstrukcija su standumo briaunomis užtikrina riebalų skirtuvo atsparumą išorinėms grunto ir gruntinio vandens apkrovoms.

Untitled design (39)

Teleskopinė Šachta

Nuotekų Talpų Savybės

Teleskopinė šachta yra skirta tiksliam talpyklos dangčio aukščio pritaikymui prie grunto paviršiaus. Reguliavimas užtikrina, kad dangtis netaptų kliūtimi pjaunant veją ar klojant kietą dangą. Šachtos aukštis reguliuojamas 200 mm intervale. Šachta yra pritaikyta sujungimui su įprastiniais polietileno arba ketiniais dangčiais, skirtais apkrovų klasėms nuo A15 iki D400 pagal standartą EN 124.

Untitled design (37)

Visiškas Sandarumas

Nuotekų Talpų Savybės

Polietileno talpyklos yra parūpintos dviem specialiomis tarpinėmis. Pirmoji tarpinė yra tarp talpyklos korpuso ir aptarnavimo šachtos, o antroji – tarp šachtos ir teleskopinio kakliuko. Tarpinės užtikrina sandarumą ir garantuoja, kad nei iš talpyklos į gruntą, nei iš išorės į talpyklą joks skystis neprasiskverbs.

Untitled design (39)