DoTech (3)

+370 602 66848

Klientų atsiliepimai (nuotekų valymo įrenginiai - atsiliepimai)


Susipažinkite su MB „DoTech“ siūlomo valymo įrenginio „August“ klientų atsiliepimais. Svarstydami įsigijimą, padarykite informuotą pasirinkimą!

AT-6

Nuotekų valymo sistema

Untitled design (9)
Personalas buvo malonus ir atidus, darbai atlikti kokybiškai ir operatyviai, išsamiai paaiškintos visos detalės, taip pat suteikta atsakymų į užklausas dėl įrenginio priežiūros ateityje.
Aurelija
Labai esu patenkintas aptarnavimu, kurį suteikė Jūsų kompanijos specialistas, efektyviai ir profesionaliai prižiūrėjęs du valymo įrenginius mano namuose. Akivaizdu, kad šis asmuo puikiai susipažinęs su savo veiklos sritimi, ir jūs turite visą teisę didžiuotis tokiu darbuotoju.
Ramūnas
Statydamas savo būstą, išsamiai tyrinėjau nuotekų valymo sistemas, pasitaręs su dauguma Lietuvoje veikiančių gamintojų. Pasirinkau modelį August AT-10 ir džiaugiuosi puikiu sprendimu. Šio įrenginio kainos ir kokybės santykis idealiai atitiko mūsų šeimos lūkesčius. Linkiu visokeriopos sėkmės ateityje.
Arūnas
Kompanija įdiegė nuotekų valymo sistemas mano namuose ir galiu tik teigiamai įvertinti jų darbą – viskas funkcionalu ir be priekaištų. Bendravimas su jais buvo aukščiausio lygio: greitas, profesionalus ir, svarbiausia, kantrus net ir į pačius paprasčiausius klausimus. Drąsiai galiu rekomenduoti šią komandą kaip patikimus specialistus, mano įvertinimas – pats aukščiausias, 10 balų iš 10.
Toma