DoTech (3)

+370 602 66848

Tvirtas Ir Atsparus Korpusas

Riebalų Gaudyklių Savybės

Specialiai suprojektuoto korpuso konstrukcija užtikrina riebalų gaudyklės atsparumą vandens apkrovoms ir aukštesnei temperatūrai. Įrenginių korpusai yra gaminami iš polietileno rotacinio liejimo metodu. Polietileno korpusas yra atsparus korozijai ir cheminėms medžiagoms, o tai garantuoja ilgą tarnavimo laiką. Specialiai suprojektuoto korpuso konstrukcija su standumo briaunomis užtikrina riebalų skirtuvo atsparumą išorinėms grunto ir gruntinio vandens apkrovoms.

Untitled design (40)

Teleskopinė Šachta

Riebalų Gaudyklių Savybės

Riebalų skirtuvo teleskopinė šachta leidžia tiksliai pritaikyti dangčio padėtį prie grunto paviršiaus 200 mm, intervale, o integruotos pakopos –  saugiam personalo patekimui į talpyklą.

Untitled design (41)

Riebalų Gaudyklės Veikimo Principas

Riebalų Gaudyklių Savybės

Riebalų skirtuvai suprojektuoti taip kad, liekamasis riebalų kiekis valytose nuotekose neviršyja 25 mg/l. Riebalų skirtuvo rezervuare sumontuota atvamzdžių sistema leidžia garantuoti optimalų riebalų atskyrimą. Riebalų skirtuve yra numatytos trys zonos: nusodinimo, riebalų atskyrimo ir riebalų kaupimo. Pirmoje zonoje (skirtuvo dugne) vyksta savaiminis sunkių netirpių teršalų dalelių nusodinimas. Aukštesniame lygyje, riebalų atskyrimo zonoje (skirtuvo viduryje), riebalų lašeliai stambėja ir kyla į vandens paviršių, sudarydami riebalų sluoksnį. Šis sluoksnis yra kaupiamas riebalų kaupimo zonoje (skirtuvo viršuje), kuri užtikrina, kad koncentruotas riebalų sluoksnis nepatektų į išėjimą. Išvalytas vanduo pro apačioje sumontuotą išleidimo atvamzdžio angą patenka į išėjimą.

Paviršinių lietaus nuotekų nuo degalinių, automobilių stovėjimo aikštelių, auto plovyklų, ar kitų vietų, kuriose galimas naftos produktų nutekėjimas, privalo būti sumontuota naftos gaudyklė. Todėl savo klientams siūlome naftos gaudyklės (skirtuvus) skirtus atskirti ir sugauti iš paviršinių (lietaus) ar gamybinių nuotekų, naftos produktus. Naftos gaudyklės tiekiamos nuo 1,5 iki 30 l/s našumo.

Untitled design (43)