DoTech (3)

+370 602 66848

Tvirtas Ir Atsparus Korpusas

Riebalų Gaudyklių Savybės

Specialiai suprojektuoto korpuso konstrukcija užtikrina riebalų gaudyklės atsparumą vandens apkrovoms ir aukštesnei temperatūrai. Įrenginių korpusai yra gaminami iš polietileno rotacinio liejimo metodu. Polietileno korpusas yra atsparus korozijai ir cheminėms medžiagoms, o tai garantuoja ilgą tarnavimo laiką. Specialiai suprojektuoto korpuso konstrukcija su standumo briaunomis užtikrina riebalų skirtuvo atsparumą išorinėms grunto ir gruntinio vandens apkrovoms.

Šios briaunos padeda paskirstyti apkrovas tolygiai visame korpuso paviršiuje, taip sumažinant įtampą ir prailginant įrenginio tarnavimo laiką. Tvirta korpuso konstrukcija leidžia riebalų gaudyklėms atlaikyti net ir sunkiasvorių transporto priemonių sukeliamas apkrovas, kas yra ypač aktualu įrengiant šiuos įrenginius automobilių stovėjimo aikštelėse ar kitose vietose, kuriose tikėtinas intensyvus transporto priemonių eismas.

Untitled design (40)

Teleskopinė Šachta

Riebalų Gaudyklių Savybės

Riebalų gaudyklių teleskopinė šachta yra inovatyvus sprendimas, leidžiantis lengvai ir tiksliai pritaikyti įrenginio dangčio padėtį prie grunto paviršiaus. Ši savybė yra ypač svarbi, nes užtikrina ne tik estetišką riebalų gaudyklės įrengimą, bet ir leidžia išvengti vandens kaupimosi aplink dangtį, o tai gali sukelti higienos problemų ir padidinti nelaimingų atsitikimų riziką. Teleskopinė šachta leidžia reguliuoti dangčio aukštį 200 mm intervale, todėl riebalų gaudyklę galima lengvai pritaikyti prie įvairaus gylio grunto paviršiaus. Tai ypač aktualu įrengiant riebalų gaudykles vietose, kuriose grunto paviršius nėra lygus ar pastovus, pavyzdžiui, parkuose, skveruose ar kitose žaliose zonose.

Be to, riebalų gaudyklės teleskopinėje šachtoje yra integruotos pakopos, užtikrinančios saugų ir patogų personalo patekimą į talpyklą. Tai leidžia lengvai atlikti įrenginio priežiūrą, valyti riebalų kamerą ar pašalinti susikaupusius nešvarumus. Integruotos pakopos yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, pasižyminčių atsparumu korozijai ir dilimui, todėl jos išlieka saugios ir patikimos net ir po daugelio metų eksploatacijos. Teleskopinė šachta su integruotomis pakopomis taip pat leidžia sumažinti riebalų gaudyklės priežiūros kaštus, nes personalui nereikia naudoti papildomų kopėčių ar kitos įrangos patekimui į talpyklą. Tai ypač svarbu didelėms įmonėms ir organizacijoms, turinčioms daug riebalų gaudyklių, nes leidžia sutaupyti laiką ir resursus, skirtus šių įrenginių priežiūrai.

Untitled design (41)

Riebalų Gaudyklės Veikimo Principas

Riebalų Gaudyklių Savybės

Riebalų skirtuvai suprojektuoti taip kad, liekamasis riebalų kiekis valytose nuotekose neviršyja 25 mg/l. Riebalų skirtuvo rezervuare sumontuota atvamzdžių sistema leidžia garantuoti optimalų riebalų atskyrimą. Riebalų skirtuve yra numatytos trys zonos: nusodinimo, riebalų atskyrimo ir riebalų kaupimo. Pirmoje zonoje (skirtuvo dugne) vyksta savaiminis sunkių netirpių teršalų dalelių nusodinimas. Aukštesniame lygyje, riebalų atskyrimo zonoje (skirtuvo viduryje), riebalų lašeliai stambėja ir kyla į vandens paviršių, sudarydami riebalų sluoksnį. Šis sluoksnis yra kaupiamas riebalų kaupimo zonoje (skirtuvo viršuje), kuri užtikrina, kad koncentruotas riebalų sluoksnis nepatektų į išėjimą. Išvalytas vanduo pro apačioje sumontuotą išleidimo atvamzdžio angą patenka į išėjimą.

Paviršinių lietaus nuotekų nuo degalinių, automobilių stovėjimo aikštelių, auto plovyklų, ar kitų vietų, kuriose galimas naftos produktų nutekėjimas, privalo būti sumontuota naftos gaudyklė. Todėl savo klientams siūlome naftos gaudyklės (skirtuvus) skirtus atskirti ir sugauti iš paviršinių (lietaus) ar gamybinių nuotekų, naftos produktus. Naftos gaudyklės tiekiamos nuo 1,5 iki 30 l/s našumo.

Be efektyvaus riebalų atskyrimo, riebalų gaudyklės pasižymi ir kitomis svarbiomis savybėmis. Jos yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių įrenginių ilgaamžiškumą ir atsparumą korozijai bei cheminiams poveikiams. Riebalų gaudyklės taip pat turi specialias priežiūros ir valymo angas, leidžiančias lengvai pašalinti susikaupusius riebalus ir nešvarumus, o tai sumažina eksploatacijos kaštus ir prailgina įrenginių tarnavimo laiką.

Untitled design (43)